zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Dla odważnych i odważnych: 4 szalone pozycje seksualne, które będziesz chciał wypróbować dziś wieczorem

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Zanim zanurkujemy, zgódźmy się wszyscy, że termin „szalony” jest względny? Kiedy ktoś mówi o „szalonym weekendzie”, często spotyka się z pozytywną pochwałą. Ale kiedy ktoś nazywa drugiego „szalony”, jest to negatywna rzecz.

Więc kiedy mówimy, że będziemy rozmawiać o 4 szalonych pozycjach seksualnych, nie bądź zbyt onieśmielony! Nie są to przesadne, przypominające jogę pozycje seksualne inspirowane Kama Sutrą . W rzeczywistości są to pozycje, które prawie każdy może zająć ze swoim kochankiem (kochankami).

4 szalone pozycje seksualne

Podczas gdy niektóre z tych pozycji są bardziej intensywne niż inne, mówimy: różnorodność jest przyprawą życia! I tylko dla odniesienia: użycie słowa „szalony” w tym kontekście to zdecydowanie dobra rzecz!

1. X zaznacza miejsce

X Marks the Spot jest czymś w rodzaju ulepszonej pozycji misjonarskiej … i być może nawet bardziej satysfakcjonującej.

Jak zrobić pozycję seksualną X Marks the Spot:

Jeden partner kładzie się na plecach z głową u szczytu łóżka

Drugi partner wejdzie na górę, kładąc się na łóżku z głową po jednej stronie łóżka i stopami po drugiej

Jeden lub oboje partnerzy będą wtedy pchać jak zwykle

W ten sposób będzie wyglądać jak „X” patrząc z góry

Ta pozycja jest zabawna, ponieważ zapewnia podobną stymulację jak misjonarz, ale pamiętaj, że właściciele sromu mogą nie cieszyć się dużą stymulacją łechtaczki . Zdecyduj się na zabawkę do seksu łechtaczkowego , jeśli masz ochotę, aby stworzyć podwójną ilość rozkoszy.

Dodatkowo partner na dole może chwycić tyłek lub nogi swojego kochanka, aby dodać głębszą penetrację , a partner na górze może chwycić ramię swojego kochanka, aby uzyskać głębsze pchnięcia.

Wadą tej pozycji jest to, że tak naprawdę nie pomaga w dużej stymulacji punktu G i nie zapewnia kontaktu wzrokowego.

2. Brutal

Pozycja seksualna Brute daje temu na górze bardziej dominującą rolę . Jest to pozycja podobna do pozycji seksualnej Amazon , ale w odwrotnej kolejności.

Jak zrobić Brute pozycję seksu:

Jeden partner będzie na plecach z kolanami przy klatce piersiowej i brzuchu

Drugi partner padnie na kolana, cofając się do partnera plecami do jego przodu

Obaj partnerzy będą okrakiem na siebie

Aby rozpocząć jakąś akcję pchania, partner na górze będzie poruszał się w górę i w dół

Wskazówka: ta pozycja może być łatwiejsza dla partnera na górze, jeśli postawi stopy pod pachami kochanka. Pomoże im to pchać się w górę (widząc, że osoba na górze wymaga sporo ćwiczeń).

Rzecz w pozycji seksualnej Brute polega na tym, że nie oferuje głębokiej penetracji, którą niektórzy mogą kochać, a inni nie.

Wadą tej pozycji seksualnej jest to, że jest to trening dla partnera na górze. Mogą zbyt mocno naciskać na uda dolnego partnera przy każdym pchnięciu, ale jeśli dolny partner delikatnie odpycha go do góry swoimi udami, może to sprawić, że będzie to wygodniejsze.

Innym sposobem na sprawienie, by ta szalona pozycja seksualna była wygodniejsza, byłoby, gdyby partner na górze pozostał dość nieruchomy i używał bioder do pchania w przód iw tył, zamiast pchania w górę iw dół.

3. Uderzenie w dół

Dla tych, którzy pragną stymulacji punktu G, pozycja seksualna w stylu Downward Stroke jest prawdziwym zwycięzcą. Partner na górze musi mieć sporo siły, ale zdecydowanie warto.

Jak wykonać pozycję seksualną The Downward Stroke:

Jeden z partnerów leży na plecach na krawędzi łóżka lub sofy z nogami uniesionymi w powietrzu skierowanymi w stronę sufitu

Drugi partner chwyci za nogi swojego kochanka i przyciągnie go do siebie w taki sposób, aby mógł wejść w ciebie, gdy stoją prawie prosto

Stojący partner podniesie swojego kochanka w górę i do niego tak, aby jego talia była poza łóżkiem i tylko górna część pleców, ramiona i głowa spoczywały na łóżku

Ta pozycja seksualna, choć nieco męcząca, może być bardzo intymna , ponieważ pozwala na kontakt wzrokowy. A z tym, który daje penetrację wchodząc i wychodząc, a nie w górę iw dół, będą w stanie stymulować górną ścianę pochwy, co jest całkowicie erotyczne. Ta pozycja seksualna jest również świetna podczas seksu analnego .

Wadą tej szalonej pozycji seksualnej jest to, że jeśli osoba na górze nie może uzyskać odpowiedniego kąta, może czuć się niekomfortowo. Aby temu zaradzić, musieliby trzymać się za uda kochanka w taki sposób, aby było to dobre dla obojga partnerów.

4. Helikopter

Gotowy na przejażdżkę swojego życia? Pozycja seksualna w helikopterze może być prawdziwą przygodą i oferuje właścicielom sromu pyszną stymulację punktu G.

Ale zanim to zrobisz, właściciele penisów będą musieli upewnić się, że ich penis jest wystarczająco elastyczny. Aby to przetestować, stań prosto i skieruj swoją erekcję w dół, w kierunku ziemi. Jeśli mogą to zrobić wygodnie, możesz iść dalej z radością.

Jak zrobić pozycję seksualną The Helicopter:

Niech jeden partner położy się na miękkiej powierzchni na brzuchu z nogami wyprostowanymi i szeroko rozwartymi

Partner na górze również położy się na brzuchu, twarzą w przeciwną stronę, nogi proste i otwarte (w ten sposób obaj partnerzy będą mieć tyłki skierowane do siebie)

Ten na górze odwróci się do tyłu, aż jego uda znajdą się nad udami dolnego partnera, co pozwoli na penetrację

W przypadku partnera na dole upewnij się, że nie ruszasz się, ponieważ ten na górze nabiera rozpędu i znajduje najlepszy poziom komfortu. Gdy oboje kochankowie poczują się komfortowo, dolny partner może kręcić biodrami, ale nie zawracaj sobie głowy pchaniem, ponieważ najprawdopodobniej spowoduje to wyślizgnięcie się

Wadą tej szalonej pozycji seksualnej jest to, że nie oferuje głębokiej penetracji. Jest to również pozycja, która wymaga dużej siły prącia… bez tego właściciel penisa mógłby napiąć swoje więzadła w swoim penisie. Idź powoli i znajdź najlepsze dopasowanie, zanim spróbujesz się rozgrzać i ciężką.

Gotowy na nowy rodzaj seksualnej przygody? Cokolwiek planujesz spróbować, upewnij się, że jesteś bezpieczny i zawsze słuchaj swojego ciała. Jeśli odczuwasz dyskomfort, sugerujemy zmianę pozycji , która wprawi Cię w królewską euforię.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x