zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Jakie są niektóre czerwone flagi na pierwszą randkę?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Więc przygotowujesz się na pierwszą randkę. Jakie to ekscytujące! Czy Twój brzuch jest wypełniony motylami, wywołującymi niepokój , intrygi i podekscytowanie? Czy przygotowujesz się, by wyglądać i czuć się najlepiej, zrobić wielkie wrażenie i mieć nadzieję, że z tej randki uzyskasz to, czego chcesz?

Może szukasz partnera, długoterminowego związku , a nawet po prostu przyjaciół z korzyściami . Dobrze dla ciebie! Wiemy, jak trudne może być do tej pory, zwłaszcza w dzisiejszym świecie randek online.

7 czerwonych flag na pierwszą randkę

Zasługujesz na znakomitą pierwszą randkę, ale także na możliwość zaoszczędzenia sobie szansy doznania bólu serca i rozczarowania później.

Niezależnie od tego, czego szukasz, nadal ważne jest, aby być uważnym w obecności swojej randki. Oto lista 7 czerwonych flag na pierwszą randkę, na które należy zwrócić uwagę.

1. Porozmawiajmy o seksie!

Oczywiście ta czerwona flaga nie dotyczyłaby tych, którzy szukają wyłącznie czegoś fizycznego i intymnego. Ale jeśli spotykasz się w nadziei na znalezienie partnera, zwróć uwagę, czy i jak rozmawiają o seksie .

Powinieneś wiedzieć, że seks z tobą jest przywilejem, że nie mają do tego prawa. Więc jeśli ciągle rozmawiają na ten temat, nie oznacza to, że ich głównym priorytetem jest znalezienie związku.

Jeśli powiedziałeś swojej randce, że nie szukasz tego typu rzeczy, ani nie chcesz o tym rozmawiać, ich rozmowa o seksie na pierwszej randce jest po prostu lekceważąca.

2. Długo i szczęśliwie

Istnieje technika zwana „bombardowaniem miłością”, kiedy ktoś próbuje wpłynąć na kogoś innego, obdarzając go mnóstwem uwagi i uczucia.

Teraz, niezależnie od tego, czy twoja pierwsza randka jest w rzeczywistości bombardowaniem miłością, czy swobodnym rozmawianiem o swoim „długo i szczęśliwie”, czyli o świetlanej i szczęśliwej przyszłości razem z dziećmi i psem… bądź ostrożny.

To także czerwona flaga, gdy twoja randka od razu mówi o tym, że chcesz poznać ich rodziców lub ma ochotę na wyszukane wakacje z tobą.

Wszelkie wielkie plany życiowe, które pojawiły się na pierwszej randce, to coś, na co trzeba uważać. Tak jak nie robiłbyś planów z nieznajomym siedzącym obok ciebie w pociągu, tak pierwsza randka to w zasadzie obca osoba.

3. Potrzeby, potrzeby, potrzeby

Diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli na pierwszej randce regularnie używa się słowa „potrzebuję”, na przykład: „Muszę znaleźć stabilizację w moim życiu”, „ Potrzebuję, aby mój partner był xyx” lub „Potrzebuję xyz, aby być szczęśliwym”, to jest to czerwona flaga. Może to wskazywać, że mają mentalność ofiary i/lub zmagają się z niską samooceną.

Niezależnie od tego kompromis jest ważny w związku. Jeśli jesteś zainteresowany drugą randką lub możliwą przyszłością w dalszej kolejności, użycie stwierdzeń „potrzebuję” pokazuje brak kompromisu.

Używanie stwierdzeń typu „chciałbym” lub „szukam” jest znacznie łagodniejsze i bardziej realistyczne.

4. Jak traktują personel?

Wiele z pierwszych randek to wyjście do restauracji na posiłek, wypicie drinka w barze lub wizyta w kinie. I w tej sytuacji masz okazję zobaczyć, jak Twoja randka traktuje personel. W rzeczywistości sposób, w jaki wchodzą w interakcje z personelem, wiele mówi o ich osobowości.

„Jak inni traktują prezesa, nic nie mówi. Ale to, jak inni traktują kelnera, jest jak magiczne okno do duszy” – mówi Del Jones , USA Today .

Jeśli twoja randka jest niegrzeczna i wymagająca, może to ujawnić, że nie są graczami zespołowymi, co może być dużą czerwoną flagą, gdy myślimy o przyszłości.

Nie tylko to, ale mogą mieć coś, co nazywa się „systemem wartości sytuacyjnych”, kiedy traktują ludzi zgodnie z ich statusem. Ten brak szacunku i niekonsekwencja jest wielkim nie-nie, więc zwróć na to szczególną uwagę, jeśli jesteś poza domem na pierwszej randce.

5. Bitwa o utrzymanie uwagi

Mówiąc „bitwa o utrzymanie uwagi”, mamy na myśli moment, w którym Twoja pierwsza randka korzysta z telefonu , gdy jest z Tobą.

Czy wiesz, że w badaniu z 2018 r. numer jeden dla kobiet dotyczył regularnego sprawdzania telefonu na randce podczas pierwszej randki? W rzeczywistości tylko jedna osoba na dziesięć uznała to za dopuszczalne.

Pomijając studia, kiedy pierwsza randka stale sprawdza lub używa telefonu, prawie zawsze jest to znak, że nie jest zainteresowany tobą ani tym, co masz do powiedzenia. A co może być bardziej lekceważącego niż nie poświęcanie komuś swojej niepodzielnej uwagi?

Teraz jest idealny czas, aby wspomnieć o jednym z 5 języków miłości – o dobrej jakości. Są ludzie, którzy naprawdę to doceniają, gdy osoba, z którą są, daje im skoncentrowany czas jeden na jednego, podczas pierwszej randki lub w każdej innej sytuacji.

6. Spóźnienie

Kiedy ktoś spóźnia się na spotkanie z tobą, to prosty sposób na powiedzenie, że jego czas jest ważniejszy niż twój.

Oczywiście może istnieć uzasadniony powód spóźnienia, w którym to przypadku telefon lub wiadomość tekstowa z dużym wyprzedzeniem mogą wystarczyć, ale złota zasada jest niewątpliwie taka, aby zdążyć na czas. W rzeczywistości etykieta mówi, że przybycie około 15 minut wcześniej to najlepszy sposób na spotkanie z kimś, niezależnie od tego, czy jest to pierwsza randka, czy regularne spotkanie.

Prawda jest taka, że ​​spóźnienie to wybór, a nie przypadek. Co ciekawe, tego rodzaju zachowanie może wskazywać na inne sygnały ostrzegawcze, takie jak bycie roztargnionym, dużym prokrastynatorem lub mniej taktownym dla innych. Może również pokazać, że odpowiedzialność nie ma znaczenia, a to nigdy nie jest dobre w związku .

Krótko mówiąc: czas to pieniądz. Kiedy ktoś zostawia cię w oczekiwaniu, marnujesz czas i energię, które można było lepiej wykorzystać gdzie indziej.

7. Czy rozmawiają o swoim byłym?

Jest czas i miejsce, aby porozmawiać o przeszłych doświadczeniach i związkach. Kiedy na pierwszej randce pojawia się ich były, może być w porządku, w zależności od tego, co mówią i ile czasu spędzają na tym temacie. Ale generalnie jest to czerwona flaga na pierwszej randce, gdy ktoś nadal wychowuje swojego byłego z trzech powodów.

Po pierwsze, może to wskazywać, że nadal są na nich zawieszone. Może to było niedawne zerwanie i/lub żywią do nich silne uczucia.

Po drugie, jeśli źle mówią o swoim byłym, może to ujawnić cały szereg innych czerwonych flag. Może to udowodnić, że twoja randka wierzy, że ich były jest odpowiedzialny za wszystkie złe rzeczy, które wydarzyły się między nimi, co wskazuje, że mają mentalność ofiary.

Po trzecie, jeśli twoja pierwsza randka stale wspomina ich byłego lub byłego, może to być oznaką braku szacunku lub próbą porównania cię do swoich byłych partnerów.

Z tymi 7 czerwonymi flagami na pierwszą randkę mamy nadzieję, że masz tylko pozytywne doświadczenia z pierwszej randki. Nie spiesz się, ciesz się procesem i nie znoś żadnych bzdur — zasługujesz na to, co najlepsze.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x