zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

O czym naprawdę myślą kobiety podczas seksu?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Nie ma jednej płci, która miałaby monopol na to, by podczas uprawiania miłości nie przebywać w danej chwili. Jeśli chodzi o wędrowny umysł w połowie stosunku, kobiety są tak samo prawdopodobne, jak każdy, myśląc o wielu rzeczach, innych niż to, co dzieje się tuż przed nimi.

Nie powinno nas dziwić, że kobiety podczas uprawiania miłości mogą wędrować myślami. W końcu jest to tylko ludzkie: zamiast być w pełni chwilą, kto nie był zajęty listą rzeczy do zrobienia na następny dzień? I chociaż są pewne powszechne myśli, które zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mieli podczas seksu („Czy robię to dobrze?”, „Czy przyjdą?”, „Czy zostawiłem włączony piekarnik?”), są takie, które są specyficzne dla kobiet, takie jak:

Nie powinienem był sikać przed tym

Podczas seksu bakterie ze wspólnych płynów, komórki skóry itp. mogą dostać się do cewki moczowej, co prowadzi do dość bolesnej infekcji dróg moczowych (UTI), jeśli nie zostaną wypłukane jak najszybciej. Kiedy wkrótce po seksie udaje się do łazienki, jest bardzo prawdopodobne, że robi siusiu, aby wypłukać którąś z wyżej wymienionych rzeczy, które mogą później stanowić problem.

Przydałaby mi się pomoc

Jeśli wyciąga rękę, żeby podać sobie pomocną dłoń, lepiej nie bierz tego do siebie, ty gigantyczne dziecko. Kiedy kobieta zaczyna sprawiać sobie przyjemność podczas seksu, nie dzieje się tak dlatego, że jest niezadowolona z uprawiania seksu. Jeśli już, to próbuje jeszcze lepiej cieszyć się chwilą – chwilą, której ty też jesteś częścią. To, co robi dobry partner, zamiast brać to za sygnał, że nie jest wystarczająco dobry, aktywnie interesuje się tym, co go zdenerwowało. Wskazówka dla profesjonalistów: przyniesienie seks-zabawki do sypialni, aby użyć jej podczas seksu , sprawi, że oboje wyjdziecie szczęśliwi.

Czy musieliśmy znowu zjeść pizzę? Czuję się taki nadęty!

Oczywiście każdy ma problemy ze swoim ciałem. Jednak w szczególności kobiety zostały poddane epidemii taktyk zawstydzania ciała, które, co zrozumiałe, mogą sprawić, że wiele osób poczuje się nieodpowiednio. Co ty, ich partner, możesz z tym zrobić? Oprócz bycia tam dla nich bez warunków wstępnych to dobry początek. A dla wszystkich nieświadomych facetów, którzy mogą czytać, może zastanów się nad wyborem posiłków przed wspólnym pójściem do łóżka, bo kto chce uprawiać seks z brzuchem pełnym pizzy lub skrzydełek z kurczaka?

Jego broda pachnie tłuszczem do pizzy!

Oczywiście wszyscy dbamy o higienę, codziennie bierzemy prysznic i myjemy włosy kilka razy w tygodniu. Jednak w pogoni za seksem faceci mogą być dość jednomyślni i stracić orientację w niektórych rzeczach, gdy dotrą do celu. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz – a kiedy wychodzisz zjeść tuż przed jak najbliższą osobą, to, co jesz, może stanowić barierę. Przed pójściem spać z kimś, możesz uspokoić jego umysł, rzucając sobie szybkie spojrzenie w lustro, nie wspominając już o dyskretnej kontroli oddechu – to dosłownie najmniej, co możesz zrobić!

Czy po prostu się pospieszy i już przyjdzie?

Czasami po prostu jej się to nie przytrafi. Innym razem mogła zgodzić się na seks z chęci wyrzucenia cię, a niekoniecznie z siebie. Trochę trudno jest odróżnić, dlatego kobieta mająca tę myśl powinna wyjaśnić („Chodź po mnie” to dobra zachęta), zamiast kazać partnerowi wzdychać, by osiągnąć punkt kulminacyjny, który po prostu nie nadejdzie.

Nie przychodź jeszcze!

Innym razem – mamy nadzieję, że w większości przypadków – uprawia seks z myślą o celu, a tym celem jest punkt kulminacyjny. Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy związanych z miłością i seksem, komunikacja znacznie przyczyni się do upewnienia się, że oboje partnerzy dostaną to, czego chcą. Może to być udzielanie wskazówek („ wolniej! ” „ głębiej! ” daj mi głowę! ”), albo biorąc sprawy w swoje ręce, dosłownie własnymi rękami lub wprowadzając wibrator do miksu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x